Baza Usług Rozwojowych

parp

Chcesz otrzymać dofinansowanie na szkolenia lub usługi doradcze Valkir Academy dla siebie lub pracowników Twojej firmy? Dzięki Regionalnym Programom Operacyjnym (RPO) możesz uzyskać nawet 5 000 złotych (netto) na pracownika bezzwrotnego dofinansowania ze środków unijnych.

Limit środków na firmę oraz poziom dofinansowania ustalane są indywidualnie dla danego województwa. Zwykle mikroprzedsiębiorstwa (zatrudniające do 10 osób) mogą uzyskać dofinansowanie na pokrycie około 70% kosztów szkolenia pracowników. Pozostałe firmy mogą uzyskać dofinansowanie na 50-60%.

Kto może ubiegać się o dofinansowanie?

O dofinansowanie ubiegać mogą się firmy, fundacje i inne organizacje prowadzące działalność na terenie Polski (z wyjątkiem województwa pomorskiego i mazowieckiego), które zatrudniają pracowników oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.

Jak uzyskać dofinansowanie?

Twoje kroki

Wybierz region swojej działalności

Sprawdź jaką kwotę możesz uzyskać

Skontaktuj się z Valkir Academy

 

Wspólne działania

Dopasowujemy szkolenia i doradztwo

Wybieramy partnera z Twojego regionu

Składamy wniosek o dofinansowanie

Realizujemy szkolenie

Wybierz region swojej działalności

Dlaczego warto szkolić się u nas?

Valkir Academy opiera się na trzech filarach: Ludzie, Technologia i Biznes. Oznacza to, że w naszym katalogu szkoleń znajdziesz zarówno te związane z zarządzaniem organizacją czy rozwijaniem i motywowaniem zespołów ale również specjalistyczne szkolenia z języków programowania, tworzenia aplikacji webowych oraz przechowywania i przetwarzania danych. Filar Biznes zawiera w sobie między innymi rzeczy związane z rozwojem produktów i usług, zarządzaniem projektami jak również szkolenia pokazujące metody zwiększające skupienie, produktywność kreatywnych profesjonalistów.

Dbamy, abyś poświęcając czas na wypełnianie wniosku miał jak największe szanse na uzyskanie wsparcia. Z tego powodu nasza firma może pochwalić się wdrożeniem certyfikatu jakości ISO 9001:2015, o który we wnioskach pytają Urzędy Pracy. Z tego samego powodu od lat możesz znaleźć naszą firmę w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych, o numerze wpisu: 2.14/00430/2015.

Szkolenia wewnątrz organizacji

Box-1

Złóż zapytanie o szkolenie zamknięte

Konsulting i Doradztwo

Box-2

Dowiedz się więcej o konsultacjach

Informacje o zniżkach i promocjach

Scroll to top
[contact-form-7 id="2045" title="Dofinansowanie KFS"]

Uzyskaj dofinansowanie na szkolenie z KFS lub Bazy Usług Rozwojowych

Twoje imię i nazwisko:
Twój adres email:
Twój numer telefonu:
Przepisz kod poniżej: captcha
[contact-form-7 id="2045" title="Dofinansowanie KFS"]

Uzyskaj dofinansowanie na szkolenie z KFS lub Bazy Usług Rozwojowych

Twoje imię i nazwisko:
Twój adres email:
Twój numer telefonu:
Przepisz kod poniżej: captcha