Krajowy fundusz szkoleniowy

kfs-pChcesz otrzymać dofinansowanie na szkolenia Valkir Academy dla siebie lub pracowników Twojej firmy? Krajowy Fundusz Szkoleniowy przekazuje nawet 11 000 złotych (netto) bezzwrotnego dofinansowania na kształcenie każdego pracownika.

Mikroprzedsiębiorstwa (zatrudniające do 10 osób) mogą uzyskać dofinansowanie na pokrycie nawet 100% kosztów na szkolenia i egzaminy podnoszące kompetencje pracowników. Pozostałe firmy mogą uzyskać niewiele mniej bo dofinansowanie na aż 80% wydatku.

Kto może ubiegać się o dofinansowanie?

O dofinansowanie ubiegać mogą się firmy, fundacje i inne organizacje prowadzące działalność na terenie Polski zatrudniające pracowników na umowę o pracę oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą i zatrudniające na umowę o pracę co najmniej jedną osobę. Rodzaj umowy o pracę nie ma znaczenia! Nieważne czy jest to praca na pełen etat czy jego część.

Dlaczego warto złożyć wniosek jak najszybciej?

Ilość środków KFS jest ograniczona, a o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku oprócz poprawności wypełnionych dokumentów decyduje kolejność zgłoszeń. Pieniądze przyznawane są przed rozpoczęciem kształcenia, dlatego z odpowiednim wyprzedzeniem należy złożyć wniosek do Powiatowego Urzędu Pracy (właściwego ze względu na siedzibę pracodawcy albo miejsce prowadzenia działalności), który ma 30 dni na rozpatrzenie wniosku.

Krok I

Napisz nam jakie szkolenia wybrałeś

Razem wypełniamy wniosek

Składasz wniosek do lokalnego PUP

Czekamy na decyzję Powiatowego Urzędu Pracy

 

Krok II

Podpisujesz umowę z PUP-em

Podpisz umowę z Valkir

Odbierz środki na szkolenie z PUP

Realizujemy szkolenie za pieniądze z PUP

Dlaczego warto szkolić się u nas?

Valkir Academy opiera się na trzech filarach: Ludzie, Technologia i Biznes. Oznacza to, że w naszym katalogu szkoleń znajdziesz zarówno te związane z zarządzaniem organizacją czy rozwijaniem i motywowaniem zespołów ale również specjalistyczne szkolenia z języków programowania, tworzenia aplikacji webowych oraz przechowywania i przetwarzania danych. Filar Biznes zawiera w sobie między innymi rzeczy związane z rozwojem produktów i usług, zarządzaniem projektami jak również szkolenia pokazujące metody zwiększające skupienie, produktywność kreatywnych profesjonalistów.

Dbamy, abyś poświęcając czas na wypełnianie wniosku miał jak największe szanse na uzyskanie wsparcia. Z tego powodu nasza firma może pochwalić się wdrożeniem certyfikatu jakości ISO 9001:2015, o który we wnioskach pytają Urzędy Pracy. Z tego samego powodu od lat możesz znaleźć naszą firmę w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych, o numerze wpisu: 2.14/00430/2015.

Szkolenia wewnątrz organizacji

Box-1

Złóż zapytanie o szkolenie zamknięte

Konsulting i Doradztwo

Box-2

Dowiedz się więcej o konsultacjach

Informacje o zniżkach i promocjach

Scroll to top
[contact-form-7 id="2045" title="Dofinansowanie KFS"]

Uzyskaj dofinansowanie na szkolenie z KFS lub Bazy Usług Rozwojowych

Twoje imię i nazwisko:
Twój adres email:
Twój numer telefonu:
Przepisz kod poniżej: captcha
[contact-form-7 id="2045" title="Dofinansowanie KFS"]

Uzyskaj dofinansowanie na szkolenie z KFS lub Bazy Usług Rozwojowych

Twoje imię i nazwisko:
Twój adres email:
Twój numer telefonu:
Przepisz kod poniżej: captcha