Rodzaje kursów

Szkolenia-otwarte

Szkolenie otwarte

Kursy te organizowane są stacjonarnie w salach Valkir Academy przy zebraniu minimalnej ilości osób na szkolenie. Osoby na szkoleniu najczęściej delegowane są z różnych organizacji, dzięki czemu mogą wymieniać się doświadczeniami i poglądami. Kursy te najczęściej realizowane są w małych grupach z przerwą obiadową w trakcie szkolenia.

Aby zapisać się na szkolenie otwarte, wystarczy przejść do katalogu szkoleń, wybrać interesujące szkolenie i sprawdzić dostępne terminy, po czym dokonać rejestracji.

Szkolenia-zdalne

Szkolenie zdalne

Kursy zdalne pozwalają zminimalizować czas i koszty dojazdów zarówno uczestników szkolenia, jak i samego trenera. Szkolenia zdalne najczęściej realizowane są przy kursach technicznych, gdzie w prosty sposób na zewnętrznym serwerze omawiane są materiały merytoryczne i realizowane praktyczne przykłady. Dla tych kursów wymagane jest wyłącznie szybkie łącze oraz zestaw słuchawek z mikrofonem.

Aby przesłać zapytanie o szkolenie zdalne, wystarczy przejść do katalogu szkoleń, wybrać interesujące szkolenie i przejść do formularza zapytania o szkolenie zdalne.

Szkolenia-zamkniete

Szkolenie zamknięte

Kursy zamknięte dedykowane są dla organizacji, które chcą wewnętrznie przeszkolić swoją kadrę. Po stronie klienta leży organizacja sali, catering na sali oraz zapewnienie obiadu. Szkolenia wewnętrzne pozwalają skupić się na dopasowaniu tematyki do konkretnych bolączek i wyzwań danej organizacji, tak aby uczestniczy mogli efektywnie przełożyć nabytą wiedzę na praktykę.

Aby przesłać zapytanie o szkolenie zamknięte, wystarczy przejść do katalogu szkoleń, wybrać interesujące szkolenie i przejść do formularza zapytania o szkolenie zamknięte.

Konsultacje-i-szkolenia

Konsultacje i doradztwo

Oprócz szkoleń w naszej ofercie znajdują się również usługi doradcze, które pozwalają czy to długofalowo czy doraźnie wspomagać organizacje przy wprowadzaniu zmian, rozwiązywaniu bolączek i krzewieniu kultury stałego rozwoju.

Takie działania najczęściej wymagają spotkania i omówienia strategii działania oraz konkretnych taktycznych kroków jej realizacji. Dlatego, aby przesłać zapytanie najlepiej przejść bezpośrednio od formularza zapytania i skontaktować się z nami.

Szkolenia wewnątrz organizacji

Box-1

Złóż zapytanie o szkolenie zamknięte

Konsulting i Doradztwo

Box-2

Dowiedz się więcej o konsultacjach

Informacje o zniżkach i promocjach

Scroll to top
[contact-form-7 id="2045" title="Dofinansowanie KFS"]

Uzyskaj dofinansowanie na szkolenie z KFS lub Bazy Usług Rozwojowych

Twoje imię i nazwisko:
Twój adres email:
Twój numer telefonu:
Przepisz kod poniżej: captcha
[contact-form-7 id="2045" title="Dofinansowanie KFS"]

Uzyskaj dofinansowanie na szkolenie z KFS lub Bazy Usług Rozwojowych

Twoje imię i nazwisko:
Twój adres email:
Twój numer telefonu:
Przepisz kod poniżej: captcha