Zamów voucher szkoleniowy

Dla kogo jest nasz voucher?

Inwestycja w voucher szkoleniowy Valkir Academy pozwala realnie podnieść efektywność Twoją, Twoich bliskich lub Twojej organizacji, poprzez inwestycję w rozwój umiejętności. Dysponujemy najlepszymi i doświadczonymi trenerami oraz coachami, którzy pomogą w zwinnej organizacji pracy, udrożnieniu komunikacji, nabyciu twardych technicznych umiejętności, jak i wdrożeniu efektywnych metod zarządzania.

Organizowane przez nas szkolenia i warsztaty rozwijają umiejętności w zakresie zarządzania, technologii programistycznych, przedsiębiorczości i rozwoju produktów (nie tylko) IT, ale również doskonaleniu kooperacji zespołu oraz rozwoju osobistego. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie, bo szkolenia dostarczają doskonałe metody do zastosowania nie tylko w branży IT, ale w każdej, która boryka się ze złożonym, nieprzewidywalnym i zmiennym procesem wytwórczym.

Co zyskujesz współdziałając z nami?

Docenianie osoby zawsze ma pozytywny wpływ na jej efektywność w pracy, a inwestując w rozwój osobisty nie tylko sama osoba, ale również organizacja w której pracuje zyskuje dużo więcej. Poznając innowacyjne metody zarządzania, nowe technologie IT, czy też narzędzia i techniki usprawniające procesy biznesowe, samodzielnie lub zespołowo wejdziesz na wyższy poziom, a Twoja organizacja zyska na efektywności i jakości świadczonych usług.

Ponadto biorąc udział w naszej akcji i wykupując voucher szkoleniowy Valkir Academy, masz okazję już dziś wykazać się przedsiębiorczością finansując inwestycję w rozwój swój oraz swojej organizacji. Zamów teraz zapewniając sobie miejsce na szkoleniu z wyprzedzeniem, niezależnie od późnych decyzji działów HR, czy też bolączkom przyznawania budżetu szkoleniowego na ostatni moment. Nie zwlekaj, zaplanuj rozwój kompetencji już dziś!

Jak zamówić voucher?

To proste. Korzystając z poniższego formularza zamów voucher dla siebie, bliskiej Ci osoby, bądź pracowników Twojej organizacji. Zaplanuj kwotę którą chcesz przeznaczyć, a możesz jednym voucherem zarezerwować uczestnictwo w kilku szkoleniach, wystarczy sprawdzić standardową cenę naszych szkoleń w katalogu szkoleń, wybrać te które Cię interesują i odjąć od sumy 30%.

A może rozważasz nabycie vouchera z budżetu Twojej organizacji i obawiasz się, że ktoś inny sprzątnie Ci go sprzed nosa. Mamy rozwiązanie! Zamów i opłać voucher w tym roku, a wykorzystaj go na przestrzeni roku od daty zamówienia. Odpowiemy na Twoje zgłoszenie, uzyskasz od nas potwierdzenie i voucher szkoleniowy Valkir Academy z którego skorzystasz bez obawy utraty budżetu.

jak zamowic

Zamów voucher lub dowiedz się więcej wypełniając formularz zgłoszeniowy

Wybierz szkolenie

Typ szkolenia:
Kategoria:
Szkolenie:
Twoje imię i nazwisko:
Twój adres e-mail:
Twój numer telefonu:
Treść wiadomości:

Szkolenia wewnątrz organizacji

Box-1

Złóż zapytanie o szkolenie zamknięte

Konsulting i Doradztwo

Box-2

Dowiedz się więcej o konsultacjach

Informacje o zniżkach i promocjach

Scroll to top
[contact-form-7 id="2045" title="Dofinansowanie KFS"]

Uzyskaj dofinansowanie na szkolenie z KFS lub Bazy Usług Rozwojowych

Twoje imię i nazwisko:
Twój adres email:
Twój numer telefonu:
Przepisz kod poniżej: captcha
[contact-form-7 id="2045" title="Dofinansowanie KFS"]

Uzyskaj dofinansowanie na szkolenie z KFS lub Bazy Usług Rozwojowych

Twoje imię i nazwisko:
Twój adres email:
Twój numer telefonu:
Przepisz kod poniżej: captcha