Bądź z nami

na bieżąco

Aktualności

Powrót do listy aktualności

30% rabatu – Tylko w Black Friday & Cyber Monday 2016!

academy

Black Friday and Cyber Monday
Z okazji corocznego święta konsumpcji Black Friday & Cyber Monday, mamy dla Ciebie ograniczoną w czasie, wyjątkową promocję. Nie, wcale nie musisz koczować pod sklepowymi drzwiami, głodując przez dwie noce aby skorzystać z tej okazji.

Rozsiądź się wygodnie przed ekranem komputera, w fotelu z tabletem, czy też ze smartphonem na swojej sofie, następnie zamów voucher szkoleniowy ważny 1 rok ze zniżką 30% od standardowej ceny szkolenia!
Promocja tylko do poniedziałku 28.11.2016 (do końca dnia).

Dla kogo jest nasz voucher?

Chcesz zrobić sobie, bliskiej Ci osobie, bądź pracownikom Twojej organizacji niezwykły prezent i przy okazji zadbać o rozwój kompetencji?
Nasz voucher jest dla Ciebie!

Inwestycja w voucher szkoleniowy Valkir Academy pozwala realnie podnieść efektywność Twoją, Twoich bliskich lub Twojej organizacji, poprzez inwestycję w rozwój umiejętności. Dysponujemy najlepszymi i doświadczonymi trenerami oraz coachami, którzy pomogą w zwinnej organizacji pracy, udrożnieniu komunikacji, nabyciu twardych technicznych umiejętności, jak i wdrożeniu efektywnych metod zarządzania. Organizowane przez nas szkolenia i warsztaty rozwijają umiejętności w zakresie zarządzania, technologii programistycznych, przedsiębiorczości i rozwoju produktów (nie tylko) IT, ale również doskonaleniu kooperacji zespołu oraz rozwoju osobistego. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie, bo szkolenia dostarczają doskonałe metody do zastosowania nie tylko w branży IT, ale w każdej, która boryka się ze złożonym, nieprzewidywalnym i zmiennym procesem wytwórczym.

Jak zamówić voucher?

To proste. Korzystając z tego linka zamów voucher dla siebie, bliskiej Ci osoby, bądź pracowników Twojej organizacji. Zaplanuj kwotę którą chcesz przeznaczyć, a możesz jednym voucherem zarezerwować uczestnictwo w kilku szkoleniach, wystarczy sprawdzić standardową cenę naszych szkoleń w katalogu szkoleń, wybrać te które Cię interesują i odjąć od sumy 30%. A może rozważasz nabycie vouchera z budżetu Twojej organizacji i obawiasz się, że ktoś inny sprzątnie Ci go sprzed nosa. Mamy rozwiązanie! Zamów i opłać voucher w tym roku, a wykorzystaj go na przestrzeni roku od daty zamówienia. Odpowiemy na Twoje zgłoszenie, uzyskasz od nas potwierdzenie i voucher szkoleniowy Valkir Academy z którego skorzystasz bez obawy utraty budżetu.

Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowo atrakcyjnej promocji! Jeszcze raz, link znajdziesz tutaj.

Powrót do listy aktualności
WYMYŚL
ZBUDUJ
DOSTARCZ
ULEPSZ
Scroll to top