Bądź z nami

na bieżąco

Aktualności

Powrót do listy aktualności

Certyfikat jakości ISO 9001:2015 dla Valkir Academy

wszystkie

BSI ISO 9001 2015Szanowni Klienci i Współpracownicy, miło nam poinformować, że w przeciągu ostatnich miesięcy z sukcesem udało nam się wdrożyć system zarządzania jakością ISO 9001:2015. Z dniem 18.05.2017 otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający działanie Valkir Academy zgodnie z normami jakości.

Wypracowany przez nas system swoim zakresem obejmuje usługi szkoleniowe i doradcze w zakresie zarówno rozwijania kompetencji miękkich, zarządzania i przywództwa, jak i technologii IT oraz narzędzi wspierających procesy biznesowe. Oznacza to, że wszystkie procesy związane z realizacją wyżej wymienionych usług są przez nas na bieżąco monitorowane i doskonalone w celu utrzymania wysokiego poziomu jakości.

Dodatkowo certyfikacja ISO 9001:2015 ułatwi Państwu proces starania się o środki publiczne i dofinansowania (a w szczególności do korzystania z programu Krajowego Funduszu Szkoleniowego oraz Rejestru Usług Rozwojowych) na realizację projektów szkoleniowych dla Państwa pracowników.

Jest to kolejny krok w rozwoju naszej firmy, który mamy nadzieję przyczyni się do wzrostu jakości świadczonych usług i jeszcze lepszego odpowiadania na Państwa potrzeby.

Powrót do listy aktualności
WYMYŚL
ZBUDUJ
DOSTARCZ
ULEPSZ
Scroll to top