Szukasz wyzwań?

Dołącz do naszego zespołu!

Oferty pracy i stażu

Stanowisko:

Account Manager – Szkolenia i doradztwo

Opis stanowiska:
Valkir Academy wspiera rozwój organizacji w budowaniu kultury:
  • ciągłego doskonalenia kompetencji
  • i dostarczania zachwycających produktów.
Skupiamy się na trzech obszarach kompetencji:

Ludzie - Zarządzanie organizacją jako siecią społeczną; Wprowadzanie zmiany która się zakorzeni; Cele strategiczne i delegowanie upełnomocnienia; Rozwijanie zespołów i wewnętrzna motywacja; Przywództwo, komunikacja i efektywność osobista.

Technologia - Architektura systemów oraz aplikacji; Data science i przetwarzanie danych; Skalowalna infrastruktura IT; Wzorce i praktyki inżynierskie; DevOps oraz automatyzacja.

Biznes - Projektowanie innowacyjnych produktów i usług; Strategie dynamicznego wzrostu bazy klientów; Rozwój produktów oraz zarządzanie projektami; Zwiększanie efektywności procesów; Łączenie Agile oraz Lean na dużą skalę.

Grupa docelowa: To głównie branża IT (coraz częściej inne branże) oraz organizacje stawiające na innowacje technologiczne, w sposobie zarządzania organizacją i samymi produktami/usługami.

Jako Account Manager będziesz odpowiedzialny/na za:
  • Obsługę bieżących klientów firmy
  • Up-selling oraz Cross-selling
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Budowanie długofalowych i solidnych relacji z klientami
  • Badanie i kreowanie potrzeb klientów
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji oraz sporządzanie ofert
  • Realizację planów sprzedaży w oparciu o politykę handlową firmy
  • Monitorowanie i analiza rynku
  • Stałe badanie światowych trendów, technik sprzedaży i wdrażanie ich w życie
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez samodoskonalenie oraz uczestniczenie w kursach i szkoleniach
  • Prowadzenie warsztatów merytorycznych, udział w konferencjach i targach
Wymagania:
  • Dobra znajomość branży szkoleń i doradztwa, głównie w obszarze IT
  • Co najmniej 2 lata na podobnym stanowisku
  • Lubisz sprzedawać poprzez bycie partnerem i doradcą klienta
  • Lubisz budować relacje z zupełnie nowymi osobami
  • Ukierunkowanie na sukces i silna motywacja do osiągania celów biznesowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, kreatywność i zaangażowanie w pracę
  • Samodzielność i dynamizm w działaniu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana biegła obsługa narzędzi: Google G Suite, PipeDrive CRM, LinkedIn Sales Navigator, JivoChat, LeadFeeder, Mailchimp, Optinmonster
Oferujemy:
  • Gwarantowana podstawa + prowizja za każde sprzedane szkolenie/doradztwo w oparciu o umowę zlecenie lub B2B
  • Udział w realizowanych szkoleniach aby poznać dogłębnie produkt który jest sprzedawany
  • Niezbędne narzędzia do pracy – Google G Suite, PipeDrive CRM, LinkedIn Sales Navigator, JivoChat, LeadFeeder, Mailchimp, Optinmonster, laptop oraz telefon służbowy
  • Dostęp do platformy elearningowej, ebooków, wyjazdy na konferencje i udział w warsztatach
  • Możliwość rozwijania kompetencji trenerskich, przywódczych i autoprezentacji
  • Przyjazne miejsce pracy, od 01.01.2019 nowy adres: aleja Waszyngtona 146, 04-001 Warszawa
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Przepisz kod poniżej: captcha

WYMYŚL
ZBUDUJ
DOSTARCZ
ULEPSZ
Scroll to top