Szukasz wyzwań?

Dołącz do naszego zespołu!

Oferty pracy i stażu

Stanowisko:

Młodszy Programista ASP.NET MVC / SPA

Opis stanowiska:
Chcesz przyczynić się do zmiany branży budowlanej w środowisko bezpieczne, pewne i inteligentne? Wykorzystując bezprzewodowe sensory, kamery oraz najnowsze technologie webowe monitorujemy i analizujemy dane w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach! Sprawdź co robimy na Beholder.IO! Dołącz do naszego zespołu! Jako Młodszy Programista ASP.NET MVC / SPA będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji webowych w technologii ASP.NET MVC 5 + WebApi + JavaScript
  • Projektowanie w zgodzie z wzorcami projektowymi i najnowszymi trendami
  • Wyszukiwanie, badanie i implementację gotowych bibliotek
  • Optymalizację aplikacji pod kątem wydajności i stabilności
  • Prowadzenie oraz aktualizowanie dokumentacji projektowej
  • Dzielenie się wiedzą i pomysłami z zespołem
Wymagania:
  • Co najmniej 6 miesięcy komercyjnego doświadczenia, bądź zaprezentowanie ciekawych projektów jeżeli kandydat jest jeszcze studentem
  • Dobra znajomość języków programowania: C#, JavaScript
  • Dobra znajomość technologii ASP.NET MVC, WebApi, Entity Framework, LINQ
  • Znajomość baz danych, głównie MS SQL Server 2014 / 2016
  • Umiejętność analitycznego myślenia i testowania aplikacji
  • Obsługa repozytoriów Git
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Pracę w "domowej atmosferze" przy nowym startupie w obszarze sensorów przemysłowych i analizy danych
  • Sławę i chwałę przekształcania branży budowlanej w zupełnie inne, bezpieczne, pewne i inteligentne środowisko ;-)
  • Dostęp do platformy elearningowej, ebooków, wyjazdy na konferencje i udział w warsztatach
  • Możliwość rozwijania kompetencji trenerskich, przywódczych i autoprezentacji
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883. Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

WYMYŚL
ZBUDUJ
DOSTARCZ
ULEPSZ
Scroll to top