Szukasz wyzwań?

Dołącz do naszego zespołu!

Oferty pracy i stażu

Stanowisko:

Stażysta w dziale Marketingu Internetowego

Opis stanowiska:
Jako Stażysta w dziale Marketingu Internetowego będziesz odpowiedzialny(a) za:
  • redagowanie artykułów tematycznych,
  • publikowanie treści w kanałach społecznościowych,
  • prowadzenie angażujących dyskusji z fanami/użytkownikami, działania z zakresu marketingu szeptanego.
Wymagania:
  • lekkie pióro,
  • umiejętność wyszukiwania informacji,
  • umiejętność sprawnego i poprawnego redagowania tekstów,
  • zainteresowanie tematyką marketingu internetowego,
  • kreatywność.
Oferujemy:
  • zdobycie doświadczenia z zakresu marketingu internetowego,
  • elastyczny czas pracy, dopasowany do Twoich potrzeb,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • doświadczenie w obsłudze systemu CMS,
  • możliwość kontynuowania współpracy po okresie stażu.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

WYMYŚL
ZBUDUJ
DOSTARCZ
ULEPSZ
Scroll to top