Szukasz wyzwań?

Dołącz do naszego zespołu!

Oferty pracy i stażu

Stanowisko:

Trener/Szkoleniowiec Freelancer – Programowanie i Infrastruktura IT

Opis stanowiska:
Oferta przeznaczona jest dla osób będących ekspertami w swojej specjalizacji z chęcią dzielenia się wiedzą z innymi.

Praca trenera freelancera pozwala połączyć prowadzenie szkoleń i usług doradczych ze stałymi kontraktami na klasycznym stanowisku. W szczególności jeżeli to dopiero początki kariery trenera nie jest wymagane zrezygnowanie z dotychczasowego etatu czy kontraktu, wystarczy znaleźć kilka terminów w roku na realizację szkoleń.

Terminy szkoleń ustalamy wspólnie z trenerami tak, aby dopasować termin dla obu stron.

Jako Trener/Szkoleniowiec Freelancer – Programowanie i Infrastruktura IT będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Projektowanie, przygotowanie i prowadzenie szkoleń specjalistycznych
  • Merytoryczne wsparcie przed-sprzedażowe i analiza potrzeb szkoleniowych
  • Projektowanie angażujących i klarownych edukacyjnych treści szkoleniowych
  • Tworzenie i weryfikację zadań, testów, quizów weryfikujących nabywaną wiedzę
  • Tworzenie diagramów, schematów, wizualizacji prezentujących przejrzyście proces działania mechanizmu / metody danej dziedziny
  • Stałe doskonalenie się w sztuce tworzenia angażujących treści i sztuce prezentacji
  • Współpracę doradczą z klientami potrzebującymi wsparcia przy wdrażaniu nowych metod w praktyce
Wymagania:
  • Ekspercka znajomość zagadnień domeny Programowania i Infrastruktury IT
  • Osoba pełna energii i pasjonująca się tworzeniem wartościowych treści edukacyjnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca wykorzystanie i tłumaczenie źródeł treści na język polski i w drugą stronę
  • Odpowiedzialna i terminowa
  • Posiada wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Okazuje wysoką kreatywność i zaangażowanie
  • Samodzielna i dynamiczna w działaniu
Dziedziny i tematy dla nas najbardziej istotne:
  • Web – HTML5, CSS3, LESS, SCSS, jQuery
  • WordPress – Konfiguracja, Administracja, Bezpieczeństwo, SEO, Wyszukiwanie, Wydajność, Tworzenie tematów, Tworzenie wtyczek, Narzędzia marketingowe
  • Programowanie - C, C++, C#, F#, JavaScript, TypeScript, PHP, Python, SQL
  • Frameworki Web – Bootstrap, Foundation, Backbone
  • Frameworki JavaScript – Durandal.js, Angular, Aurelia.io
  • Frameworki Microsoft – ASP.NET MVC, ASP.NET API, WPF, WCF, WWF, Windows Store
  • Frameworki Open Source – Django, Laravel, Phalcon, Symfony2, Node.js
  • Programowanie Aplikacji Mobilnych – Android, iOS, Windows Phone
  • Programowanie Aplikacji Wieloplatformowych – Xamarin, PhoneGap / Apache Cordova
  • Bazy danych – MSSQL Server, MySQL, Percona, MariaDb, Oracle, PostgreSQL, NoSQL
  • Inżynieria oprogramowania (dla wcześniej wymienionych języków programowania) – Wzorce Projektowe, Refaktoryzacja, Clean Code, TDD - Test-Driven Development, BDD - Behavior-Driven Development, DDD - Domain Driven Design
  • Testowanie oprogramowania – Wprowadzenie do testowania oprogramowania, Testowanie integracyjne, Testowanie regresyjne, Testowanie obciążeniowe, Automatyzacja testów
  • Wersjonowanie (Repozytoria) – TFS, Git, Mercurial
  • Automatyzacja (Continuous Integration, Continuous Deployment, DevOps) – Bamboo, TeamCity, Ansible, Chef, Puppet, Docker, Vagrant
  • Architektura IT – Wzorce, Kolejki, Autoryzacja, Bezpieczeństwo, BigData, SOA, Microservices
  • Rozwiązania Microsoft – SharePoint, Dynamics
  • Administracja systemami operacyjnymi i serwerowymi – Windows, Linux, Debian, Windows Server, IIS, Apache, Nginx
  • Nie ma na liście, zaproponuj, a z chęcią weźmiemy pod uwagę!
Oferujemy:
  • Połączenie pasji z pracą
  • Umowę kontraktową na fakturę VAT lub umowę o dzieło
  • Elastyczne godziny pracy, szkolenia stacjonarne, wyjazdowe, zagraniczne jak i zdalne
  • Dużą autonomię przy tworzeniu nowych programów szkoleniowych
  • Przyjazna atmosfera współpracy
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883. Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

WYMYŚL
ZBUDUJ
DOSTARCZ
ULEPSZ
Scroll to top